Головний напрям діяльності вашої профорганізації?

2017, 24
   

Центральний комітет

1 Арнаутова Тетяна Анатоліївна - заступник голови ППО ВП ЗАЕС
2 Бейнер Петро Сергійович - голова ППО студентів СНУЯЕіП
3 Богуш Олександр Миколайович - майстер ЕРП ВП ХАЕС
4 Бугаєва Наталія Володимирівна - член профкому ППО СМСЧ-4 (м.Нетішин)
5 Бугаєнко Микола Олексійович - нач. відділу ТК ДСП «Чорнобильський спецкомбінат»
6 Буток Андрій Миколайович - майстер ЕЦ ВП ЮУАЕС
7 Вальтер Світлана Олександрівна - голова ППО СМСЧ-1 (м. Енергодар)
8 Вовк Ольга Володимирівна - голова профкому ЖДЦ ДП «СхідГЗК»
9 Волков Леонід Леонідович - голова ОМ ППО ХАЕС
10 Герасименко Олексій Володимирович - голова цехкому ЦРБ ВП ЗАЕС
11 Гриценко Володимир Вікторович - голова профкому РМЗ ДП «СхілГЗК»
12 Грушевський Петро Петрович - слюсар ЦТПК ВП РАЕСдим
13 Гук Михайло Володимирович - голова ППО ХАЕС
14 Данилко Вікторія Анатоліївна - голова цехкому ХЦ ВП РАЕС
15 Діброва Віктор Миколайович - заст. голови спортивної комісії профкому ППО ВП ЗАЕС
16 Жалдак Віктор Петрович - голова цехкому ЕРП ВП ЮУАЕС
17 Захаров Микола Федорович - голова ППО ВП ЗАЕС
18 Зовва Олександр Олександрович - голова профкому Новокостянтинівської шахти ДП «СхідГЗК»
19 Кавун Микола Іванович - голова профкому Смолінської шахти ДП «СхідГЗК»
20 Коваленко Тетяна Миколаївна - голова ППО ТОВ «Восток-Руда»
21 Кожан Андрій Анатолійович - голова ОМ ППО ВП АЕМ
22 Козирева Юлія Леонідівна - голова ППО апарату Східної ООП
23 Кравчук Роман Володимирович - голова цехкому ЕП ВП ЗАЕС
24 Красиков Сергій Акимович - член профкому ППО ЧАЕС
25 Кручинська Надія Володимирівна - завідувач відділу правової роботи ЦК профспілки
26 Кулінка Анатолій Антонович - Голова профкому Інгульської шахти ДП «СхідГЗК»
27 Кучинська Олександра Петрівна - голова ППО НПП «Подільські Товтри»
28 Лапін Юрій Петрович - голова ППО Дирекції ДП НАЕК «Енергоатом»
29 Лещотний Володимир Іванович - Голова ЮООП
30 Лич Олексій Васильович - заступник Голови Атомпрофспілки
31 Ляхов Михайло Олексійович - голова ППО СНУЯЕіП
32 Макану Валерій Юхимович - голова цехкому ЦТАВ ВП ЮУАЕС
33 Марішкіна Маргарита Петрівна - Голова ППО СМСЧ-8 (Дніпродзержинськ)
34 Матковська Руслана Дмитрівна - голова цехкому ЦГО ВП РАЕС
35 Матов Валерій Олексійович - Голова Атомпрофспілки
36 Мельник Іван Михайлович - голова ППО ВП РАЕС
37 Михайлюк Геннадій Олександрович - провідний експерт Чорнобильської ООП
38 Мішин Павло Олександрович - голова цехкому управління ВП ЗАЕС
39 Міщук Дмитро Анатолійович - голова ОМ Східної ООП
40 Момотов Владислав Павлович - голова ОМ ЮООП
41 Овчатов Максим Георгійович - голова ОМ ППО ВП ЗАЕС
42 Одинцова Наталія Іванівна - голова ППО КП УЖКГ
43 Олещук Павло Віталійович - голова ОМ Атомпрофспілки
44 Омелянець Сергій Петрович - голова ОМ ППО ВП РАЕС
45 Онанченко Василь Григорович - голова ППО СМСЧ-9 (м. Жовті Води)
46 Орлов Максим Іванович - голова ППО ЧАЕС
47 Перевознікова Ганна Олександрівна - голова ППО ПАТ КІЕП
48 Поліхранов Віктор Пантелійович - голова Енергодарської ООП
49 Полтарак Віктор Володимирович - голова цехкому ЦПРВ ВП ЮУАЕС
50 Полякова Ірина Леонтіївна - інженер УПАГР ВП РАЕС
51 Прокопенко Іван Олександрович - голова ППО працівників Міненерговугілля
52 Прудніков Павло Вікторович - заступник Голови Атомпрофспілки
53 Руденко Олександр Олексійович - голова профкому ГМЗ ДП «СхідГЗК»
54 Рябухін Віктор Іванович - Голова ППО Харківського ДМСК «Радон»
55 Сердюк Богдан Вадимович - заст. голови ОМ Атомпрофспілки
56 Сердюк Іван Іванович - зам. нач. ЕП ВП ЗАЕС
57 Симаков Ігор Сергійович - заст. голови цехкому ЕРП ВП ЗАЕС
58 Синюта Олексій Васильович - голова цехкому РЦ ВП ХАЕС
59 Смирнягін Олександр Анатолійович - голова цехкому ЦТПК ДСП ЧАЕС
60 Снітков Сергій Михайлович - заступник голови ЮООП
61 Созінов Дмитро Васильович - заступник голови ППО ВП АРС
62 Сологуб Анатолій Сергійович - голова цехкому УБ ВП ЗАЕС
63 Староконь Людмила Володимирівна - голова ППО СМСЧ-2 (м. Южноукраїнськ)
64 Тараканець Віталій Олександрович - член профкому СМСЧ-3 (м. Кузнецовськ)
65 Тетерін Микола Васильович - Представник Атомпрофспілки в Чорнобильській ООП
66 Тимощук Богдан Богданович - заступник голови ППО ДНВП «Цирконій»
67 Федоренко Тамара Олексіївна - Представник Атомпрофспілки в Дніпродзержинській ООП
68 Філіппов Борис Миколайович - голова Східної ООП
69 Шпак Віктор Петрович - інженер-програміст СІТ ВП РАЕС
70 Хомич Олександр Миколайович - заст. голови ОМ Атомпрофспілки


останні публікації
15.06.2017
От противостояния к социальному диалогу
Глобальный союз IndustriALL совместно с Международной организацией труда (МОТ) провели семинары по подготовке и проведению коллективных переговоров на предприятиях...
14.06.2017
Профсоюзы против насилия в отношении женщин
Европейская конфедерация профсоюзов опубликовала отчет о том, как профсоюзы могут помочь в предотвращении, налаживании работы и искоренении насилия в...
13.06.2017
Парламентські слухання з пенсійної реформи
Пріоритетність додержання страхових засад при реформуванні пенсійної системи -таку тему було обговорено на парламентських слуханнях, які відбулися 7 червня...
13.06.2017
Встановлять пам’ятну скульптуру герою-ліквідатору
Кращий ескізний проект скульптурної композиції вже визначено. Переможцем відкритого конкурсу, який тривав з 10 березня по 1 червня поточного...
16.06.2017
Пенсії призначатимуться за єдиною формулою
На прес-конференції для представників регіональних засобів масової інформації Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив про неприпустимість подальшого існування привілейованих...