Головний напрям діяльності вашої профорганізації?

2023, 20
   

Питання-Відповідь


Поставити питання

Мені як голові ППО надійшов лист колишнього члена профспілки (працював до 7.10.21) з проханням надати фінансовий звіт про використання коштів від 2019 р. по теперішній час. Чи повинен я надати йому такий звіт?

Закон визначає незалежність профспілок лише від зовнішнього оточення, а всередині профспілкові відносини регламентуються Статутом, інструктивними й нормативними документами профспілки..

Контроль за коштами профспілок здійснюють ревізійні комісії, обрані відповідно до Статуту.

Члени профспілки мають право на контроль і одержання інформації про роботу первинної профспілкової організації, профспілкових органів і профспілок у цілому. Це право реалізується через діяльність ревізійної комісії профспілкової організації.

Ревізійна комісія Атомпрофспілки, ревізійна комісія первинної профспілкової організації створюються для проведення ревізій фінансової діяльності Профспілки, її організаційних ланок, здійснення контролю за виконанням бюджетів (кошторисів) тощо.

Ревізійна комісія працює за затвердженим нею планом ревізій і перевірок. Ревізійна комісія щорічно звітує профспілковим зборам, конференції, Пленуму ЦК профспілки про результати ревізій фінансової діяльності, контролю за виконанням бюджетів (кошторисів) та проведену роботу.

Згідно з п.11.14.2 Статуту Атомпрофспілки Ревізійна комісія розглядає в межах своїх повноважень звернення членів Профспілки, її організаційних ланок.

Вибулий за власним бажанням або виключений з Профспілки права на інформацію про ревізії фінансової діяльності Профспілки та її організаційних ланок не має.

останні публікації
01.10.2023
День захисників і захисниць
У зв’язку з реформою церковного календаря святкування Дня захисників і захисниць України, що припадає на Покрову Пресвятої Богородиці, перенесли...
30.09.2023
Ще більше допомоги для наближення Перемоги
Днями на пристанційному майданчику Південноукраїнської атомної електростанції відбулась чергова передача допомоги. Цього разу колектив цеху радіаційної безпеки (ЦРБ)...
01.10.2023
Комбінатівці — у призерах змагань
Ветерани ДП «СхідГЗК» Микола Берест, Іван Даценко (служба інформаційних технологій) та геолог Інгульської шахти Володимир Савицький, не змінюючи традиції,...
29.09.2023
Три «золота» Кубку світу на колісних кріслах
Нетішинець Іван Сівак здобув три «золота» Кубку світу з танців на колісних кріслах....
29.09.2023
Очікуване призначення
Рафаеля Гроссі переобрано генеральним директором МАГАТЕ ще на чотири роки....