Головний напрям діяльності вашої профорганізації?

2021, 46
   

Питання-Відповідь


Поставити питання

Засчитывается ли в страховой стаж время в отпуске по беременности и родам?

Лица, которые находятся в отпуске по беременности и родам и получают соответствующее пособие, являются застрахованными лицами, и,  следовательно, этот отпуск засчитывается в страховой стаж при назначении пенсии. При этом на пособие по беременности и родам работодатели должны начислять ЕСВ по ставке 33,2 %, а также удерживать ЕСВ в размере 2 % базы начисления.

Дети, достигшие 18-летнего возраста (если они учатся на дневной форме обучения), получают пенсию по случаю потери кормильца в периоды перерыва в обучении, но при условии, что такой период не превышает 4-х месяцев.

останні публікації
30.11.2021
Щедрий забіг працівників Енергоатому
Щедрий вівторок, або міжнародний «День Добрих справ», цього року в Україні відзначають 30 листопада. Цього дня мільйони людей з...
01.12.2021
Право на об’єднання має бути збереженим!
Голова Cпільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні Григорій Осовий звернувся до Комітету Верховної Ради України...
29.11.2021
Тривають традиційні благодійні акції
Для ВП ЮУАЕС благодійність стала невід’ємною рисою. За свого роду унікальну акцію «Ветеран», під час якої працівники щомісячно перераховують...
26.11.2021
ЧАЕС-Belgoprocess: співробітництво
24-25 листопада ЧАЕС відвідали експерти бельгійської компанії Belgoprocess. Метою візиту було проведення чергового навчального семінару для спеціалістів ЧАЕС...
25.11.2021
Фактичний розмір прожиткового мінімуму
Відповідно до статті 5 Закону України «Про прожитковий мінімум» Міністерство соціальної політики України повідомляє....