Головний напрям діяльності вашої профорганізації?

2019, 36-37
   

Профком ЗАЕС висунув кандидата в народні депутати

01.07.2019

Профспілковий комітет Запорізької АЕС висунув свого кандидата в народні депутати по 79-му виборчому округу

Безумовно, енергетична галузь потребує постійного розвитку, який великою мірою базується на  державній, законодавчій підтримці, виважених рішеннях та  довготривалих стратегічних програмах. Законотворчість, яка є прерогативою Верховної Ради України,– ключовий момент перспективного розвитку всієї атомної  енергетики країни. Адже від того, наскільки народні депутати  знаються на проблемах атомників, дослухаються до їх рекомендацій і потреб, розуміють, які питання потребують нагального вирішення як безпосередньо на майданчиках АЕС, так і в «Енер-гоатомі», на державному рівні, залежить майбутнє галузі та її працівників. І розуміючи відповідальність цих рішень,  профспілковий комітет Запорізької АЕС висунув свого кандидата в на-родні депутати Верховної Ради України по 79-му виборчому округу. Людиною, яка добре знається на проблемах і потребах енергетиків, є Іван Іванович Сердюк.

Автобіографія

Народився 4 березня 1956 року в м. Запоріжжя. Громадянин України.

Освіта вища. В 1978 році закінчив Севастопольське вище військово-морське інженерне училище за спеціальністю «фізико-енергетичні установки». У 2003 році заочно закінчив Українську інженерно-педагогічну академію за спеціальністю «менеджмент підприємства».

1978–1992 роки: Військово-Морський Флот, служба на підводних човнах Північного Флоту на офіцерських посадах, капітан ІІ рангу, учасник 13-ти бойових походів.

1992–2014 роки: Запорізька атомна електростанція, провідний інженер з управління реактором, начальник зміни енергоблока, головний фахівець з енергоблоків–начальник блока №1, за-ступник начальника експлуатаційного підрозділу, керівник спільного з ЄС проєкту «Ство-рення Національного центру підготовки керівників для АЕС України».

2014–2016 роки: Дирекція ДП НАЕК «Енергоатом», директор навчального центру «Академія керівників атомної енергетики».

З 1997 по 2014 роки обирався: членом ЦК Атомпрофспілки, депутатом Запорізької обласної ради від м. Енергодар у двох скликаннях (з 1999 по 2006 роки). Член громадської організації «Всеукраїнська асоціація ветеранів-підводників».

Безпартійний. Одружений. Дружина – Сердюк Ніна Дми-трівна, вчителька, нині на пенсії. Має трьох доньок та трьох онуків.

«Шановні друзі,

колеги й однодумці!

Мене звуть Іван Іванович Сердюк. І я кандидат в народні депутати України по 79-му ви-борчому округу.

Серед тих, хто читатиме цю публікацію, будуть люди, які добре мене знають. Ті, кому відомо, що я ніколи не був байдужою людиною. Що мені важливе сьогодення і майбутнє не тільки Енергодара, а й нашого регіону. Всієї України.

І я вірю: мої друзі, однодумці, колеги, з якими я багато років пропрацював на Запорізькій АЕС, підтримають моє рішення балотуватися в народні депутати України і підставлять своє плече. Тому що тільки разом, спираючись на досвід, виваженість рішень і принциповість позиції, ми зможемо щось змінити.

Я також знаю, що серед вас є ті, хто зі мною ще не знайомий. У мене є досвід, знання і бажання принести користь людям. За короткий термін виборчої кампанії я постараюся максимально донести до вас не тільки свої програмні завдання. Головне, що я хочу сказати: бути чесним – не розкіш. Бути порядним – це норма. Люди втомилися від обіцянок. Час братися за роботу.

Від того, наскільки виправдає довіру людей депутат, який у найближчі роки буде представляти інтереси всього 79-го округу у Верховній Раді, залежить, чи зможемо ми розвиватися, або навічно застрянемо в проблемах, які поглинули нас сьогодні. Я знаю, як з ними боротися. І мені потрібна ваша підтримка!»

Голова профспілкового комітету ЗАЕС Микола Захаров, довірена особа кандидата в народні депутати Івана Сердюка:

– Від імені профспілкового комітету Запорізької АЕС хочу звернутися до всіх вас  щодо висування кандидатом у народні депутати України по виборчому округу №79 Івана Сердюка.

Я, як і багато інших працівників ЗАЕС, можу надати Івану Івановичу тільки позитивні характеристики. Він пройшов непростий шлях, але завжди, на всіх його етапах, був взірцем для наслідування. Чому я пропоную саме цього кандидата і хочу, аби ви підтримали мене і весь трудовий колектив Запорізької АЕС? Більш порядної, мислячої, виваженої та працьовитої людини важко знайти. Я щиро хочу, аби в найближчому майбутньому ми не виправдовувалися перед нашими дітьми, що ми НЕ зробили і  чому, а справді доклали всіх зусиль до змін, які підуть на користь як атомній енергетиці, так і Енергодару, всьому регіону.

Голова організації молоді ППО ЗАЕС Дмитро Орлов, довірена особа кандидата в народні депутати Івана Сердюка:

– Молодь підтримує знання та досвід, якими володіє Іван Іванович Сердюк. І ми впевнені в тому, що ця людина принесе користь як нашому регіону, так і всій атомній галузі в цілому. Ми готові підтримувати його ініціативи, бо знаємо, що він дослухатиметься до наших потреб.

Голова профспілкового комітету НАЕК «Енергоатом» Олексій Лич:

– Мені здається, я знаю Івана Івановича стільки ж, скільки є головою профспілкового комітету (спочатку на Чорнобильській АЕС, потім у НАЕК «Енергоатом»). Він був незмінним головою редакційної комісії на всіх конференціях. Його ерудиція, освіченість дозволяли бути фахівцем з різних питань профспілкової діяльності та робити внесок у їх вирішення. І я з задоволенням дізнався про те, що профспілковий комітет висунув Івана Сердюка кандидатом у народні депутати Верховної Ради. Коли він створював Академію підготовки керівників атомної енергетики, у тому числі й на посаду президента Компанії, я побачив  його організаційні здібності, здатність  приймати складні, а зважені, завжди аргументовані та потрібні рішення. І я вважаю, що він гідний представляти не тільки атомну енергетику, а й мешканців міста-супутника та найближчих районів.

Атомпрофспілка України під-тримує висунення профспілковим комітетом Запорізької АЕС кандидатом у народні депутати Сердюка Івана Івановича – відповідальну людину з величезним професійним, громадським і життєвим досвідом, і бажає йому стати ефективним політиком у Верховній Раді України з вирішення проблем ядерної енергетики та її працівників, обстоювання прав мешканців регіону та міста Енергодара зокрема.

Читайте також:

12.08.2019
Як побудувати довіру до інвестицій в енергoсектор
Як побудувати довіру до інвестицій в енергoсектор
Ольга КОШАРНА: «Наслідки втрати довіри будуть дуже швидкими і болісними. Процитую українського Президента, звертаючись до колег в електроенергетичній галузі:...
08.08.2019
Українські АЕС: вигадані загрози, реальні надбання
Українські АЕС: вигадані загрози, реальні надбання
У зв'язку з поширенням у медіа недостовірної інформації з боку «експертів» стосовно діяльності НАЕК «Енергоатом» прес-центр компанії повідомляє наступне....
09.07.2019
Атомщики ЮУАЭС почтили память Владимира Фукса
Атомщики ЮУАЭС почтили память Владимира Фукса
5 июля работники ЮУАЭС флэшмобом почтили память бывшего генерального директора Владимира Фукса. 6 июля ему исполнилось бы 90 лет....
01.07.2019
Профком ЗАЕС висунув кандидата в народні депутати
Профком ЗАЕС висунув кандидата в народні депутати
Атомпрофспілка України підтримує висунення профспілковим комітетом Запорізької АЕС кандидатом у народні депутати Сердюка Івана Івановича – відповідальну людину з...
останні публікації
16.09.2019
Профспілки поза підготовкою Трудового кодексу
Незважаючи на те, що попередній проект Трудового кодексу був прийнятий у першому читанні попереднім складом Верховної Ради, його не...
16.09.2019
Французькі профспілки проти приватизації
Членські профспілки IndustriALL, які об'єднують працівників енергетики Франції, закликають провести 19 вересня національний страйк у відповідь на плани уряду...
13.09.2019
Атомпрофспілка — за відкритий діалог
Відбулася робоча зустріч Голови Профспілки працівників атомної енергетики та промисловості України Валерія Матова з головою Державного агентства з управління...
12.09.2019
Атомники запрошуються до участі у фотоконкурсі ОМА
Організація молоді Атомпрофспілки запрошує рівненських атомників взяти участь у V фотоконкурсі. Захід організовано серед всіх членів Атомпрофспілки без вікових обмежень....
12.09.2019
Голова ФПУ зустрівся з Головою комітету ВР
11 вересня ц.р. Голова ФПУ Григорій Осовий провів робочу зустріч з Галиною Третьяковою - Головою Комітету Верховної Ради України...