Головний напрям діяльності вашої профорганізації?

2019, 46
   

Профком ЗАЕС висунув кандидата в народні депутати

01.07.2019

Профспілковий комітет Запорізької АЕС висунув свого кандидата в народні депутати по 79-му виборчому округу

Безумовно, енергетична галузь потребує постійного розвитку, який великою мірою базується на  державній, законодавчій підтримці, виважених рішеннях та  довготривалих стратегічних програмах. Законотворчість, яка є прерогативою Верховної Ради України,– ключовий момент перспективного розвитку всієї атомної  енергетики країни. Адже від того, наскільки народні депутати  знаються на проблемах атомників, дослухаються до їх рекомендацій і потреб, розуміють, які питання потребують нагального вирішення як безпосередньо на майданчиках АЕС, так і в «Енер-гоатомі», на державному рівні, залежить майбутнє галузі та її працівників. І розуміючи відповідальність цих рішень,  профспілковий комітет Запорізької АЕС висунув свого кандидата в на-родні депутати Верховної Ради України по 79-му виборчому округу. Людиною, яка добре знається на проблемах і потребах енергетиків, є Іван Іванович Сердюк.

Автобіографія

Народився 4 березня 1956 року в м. Запоріжжя. Громадянин України.

Освіта вища. В 1978 році закінчив Севастопольське вище військово-морське інженерне училище за спеціальністю «фізико-енергетичні установки». У 2003 році заочно закінчив Українську інженерно-педагогічну академію за спеціальністю «менеджмент підприємства».

1978–1992 роки: Військово-Морський Флот, служба на підводних човнах Північного Флоту на офіцерських посадах, капітан ІІ рангу, учасник 13-ти бойових походів.

1992–2014 роки: Запорізька атомна електростанція, провідний інженер з управління реактором, начальник зміни енергоблока, головний фахівець з енергоблоків–начальник блока №1, за-ступник начальника експлуатаційного підрозділу, керівник спільного з ЄС проєкту «Ство-рення Національного центру підготовки керівників для АЕС України».

2014–2016 роки: Дирекція ДП НАЕК «Енергоатом», директор навчального центру «Академія керівників атомної енергетики».

З 1997 по 2014 роки обирався: членом ЦК Атомпрофспілки, депутатом Запорізької обласної ради від м. Енергодар у двох скликаннях (з 1999 по 2006 роки). Член громадської організації «Всеукраїнська асоціація ветеранів-підводників».

Безпартійний. Одружений. Дружина – Сердюк Ніна Дми-трівна, вчителька, нині на пенсії. Має трьох доньок та трьох онуків.

«Шановні друзі,

колеги й однодумці!

Мене звуть Іван Іванович Сердюк. І я кандидат в народні депутати України по 79-му ви-борчому округу.

Серед тих, хто читатиме цю публікацію, будуть люди, які добре мене знають. Ті, кому відомо, що я ніколи не був байдужою людиною. Що мені важливе сьогодення і майбутнє не тільки Енергодара, а й нашого регіону. Всієї України.

І я вірю: мої друзі, однодумці, колеги, з якими я багато років пропрацював на Запорізькій АЕС, підтримають моє рішення балотуватися в народні депутати України і підставлять своє плече. Тому що тільки разом, спираючись на досвід, виваженість рішень і принциповість позиції, ми зможемо щось змінити.

Я також знаю, що серед вас є ті, хто зі мною ще не знайомий. У мене є досвід, знання і бажання принести користь людям. За короткий термін виборчої кампанії я постараюся максимально донести до вас не тільки свої програмні завдання. Головне, що я хочу сказати: бути чесним – не розкіш. Бути порядним – це норма. Люди втомилися від обіцянок. Час братися за роботу.

Від того, наскільки виправдає довіру людей депутат, який у найближчі роки буде представляти інтереси всього 79-го округу у Верховній Раді, залежить, чи зможемо ми розвиватися, або навічно застрянемо в проблемах, які поглинули нас сьогодні. Я знаю, як з ними боротися. І мені потрібна ваша підтримка!»

Голова профспілкового комітету ЗАЕС Микола Захаров, довірена особа кандидата в народні депутати Івана Сердюка:

– Від імені профспілкового комітету Запорізької АЕС хочу звернутися до всіх вас  щодо висування кандидатом у народні депутати України по виборчому округу №79 Івана Сердюка.

Я, як і багато інших працівників ЗАЕС, можу надати Івану Івановичу тільки позитивні характеристики. Він пройшов непростий шлях, але завжди, на всіх його етапах, був взірцем для наслідування. Чому я пропоную саме цього кандидата і хочу, аби ви підтримали мене і весь трудовий колектив Запорізької АЕС? Більш порядної, мислячої, виваженої та працьовитої людини важко знайти. Я щиро хочу, аби в найближчому майбутньому ми не виправдовувалися перед нашими дітьми, що ми НЕ зробили і  чому, а справді доклали всіх зусиль до змін, які підуть на користь як атомній енергетиці, так і Енергодару, всьому регіону.

Голова організації молоді ППО ЗАЕС Дмитро Орлов, довірена особа кандидата в народні депутати Івана Сердюка:

– Молодь підтримує знання та досвід, якими володіє Іван Іванович Сердюк. І ми впевнені в тому, що ця людина принесе користь як нашому регіону, так і всій атомній галузі в цілому. Ми готові підтримувати його ініціативи, бо знаємо, що він дослухатиметься до наших потреб.

Голова профспілкового комітету НАЕК «Енергоатом» Олексій Лич:

– Мені здається, я знаю Івана Івановича стільки ж, скільки є головою профспілкового комітету (спочатку на Чорнобильській АЕС, потім у НАЕК «Енергоатом»). Він був незмінним головою редакційної комісії на всіх конференціях. Його ерудиція, освіченість дозволяли бути фахівцем з різних питань профспілкової діяльності та робити внесок у їх вирішення. І я з задоволенням дізнався про те, що профспілковий комітет висунув Івана Сердюка кандидатом у народні депутати Верховної Ради. Коли він створював Академію підготовки керівників атомної енергетики, у тому числі й на посаду президента Компанії, я побачив  його організаційні здібності, здатність  приймати складні, а зважені, завжди аргументовані та потрібні рішення. І я вважаю, що він гідний представляти не тільки атомну енергетику, а й мешканців міста-супутника та найближчих районів.

Атомпрофспілка України під-тримує висунення профспілковим комітетом Запорізької АЕС кандидатом у народні депутати Сердюка Івана Івановича – відповідальну людину з величезним професійним, громадським і життєвим досвідом, і бажає йому стати ефективним політиком у Верховній Раді України з вирішення проблем ядерної енергетики та її працівників, обстоювання прав мешканців регіону та міста Енергодара зокрема.

Читайте також:

14.11.2019
Борьба за мирный атом
Борьба за мирный атом
В статье «Размышления у парадного подъезда МЭЭ» («УЦ» за 24 октября этого года) говорилось об акциях протеста работников уранодобывающей...
12.11.2019
Атомпрофспілка в громадських радах
Атомпрофспілка в громадських радах
Одним з основних напрямів діяльності Атомпрофспілки є робота з громадськими радами при центральних органах виконавчої влади. Представники Атомпрофспілки активно...
06.11.2019
Григорій Осовий: «Жадоба влади»
Григорій Осовий: «Жадоба влади»
Так можна охарактеризувати законопроект 2275, поданий групою народних депутатів від «Слуги народу», який 30 жовтня розглянуто на засіданні...
05.11.2019
«Червоні лінії» від профспілок
«Червоні лінії» від профспілок
«Червоні лінії» до проекту Трудового кодексу від профспілок...
останні публікації
18.11.2019
Упровадження гендерної рівності в профспілках
18-19 листопада у Женеві (Швейцарія) проходить Міжнародна Жіноча Конференція ГС IndustriALL, в якій бере участь делегація Атомпрофспілки. Учасниці міжнародного...
15.11.2019
Працівники РАЕС створили біговий клуб
Рівненська АЕС є організатором багатьох спортивних заходів в зоні спостереження електростанції. Лише у поточному році за сприяння керівництва електростанції...
14.11.2019
Атомпрофспілка на солідарній акціії
14 листопада у Києві представники Атомпрофспілки у числі інших всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’єднань, що входять до складу ФПУ,...
13.11.2019
14 листопада - солідарна акція профспілок у Києві
Профактив всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’єднань, представники трудових колективів, працівники апарату ФПУ завтра, 14 листопада, вийдуть на солідарну акцію...
12.11.2019
Споживчий кошик не враховує усіх необхідних потреб
На виконання рішення СПО об’єднань профспілок 12 листопада відбулося засідання профспілкової робочої групи з напрацювання пропозицій щодо зміни методології...